טיפול פסיכולוגי פרדס חנה - כרכור, מטפל זוגי, טיפול זוגי פרדס חנה - כרכור, יועץ זוגי,

טיפול זוגי בחדרה, טיפול זוגי בקיסריה, טיפול זוגי בבנימינה, טיפול זוגי זיכרון יעקב,

פסיכולוג קליני בפרדס חנה, קושי ביצירת קשר זוגי, קשיים בזוגיות, מכון תל-אביב לפסיכותרפיה 

© by Itamar Pascal

טיפול פסיכולוגי בפרדס חנה - כרכור, פסיכולוג קליני בפרדס חנה - כרכור, פסיכולוג קליני בחדרה

נעים מאוד, שמי איתמר פסקל, פסיכולוג קליני מומחה ובעל ניסיון טיפולי החל מ 2004, מטפל בקליניקה פרטית בתל-אביב ובפרדס-חנה, מייסד ומנהל מכון תל-אביב לפסיכותרפיה, מרכז טיפול פרטי הכולל טיפול פסיכולוגי פרטני, טיפול CBT, טיפול זוגי, טיפול פסיכולוגי בילדים, יעוץ פסיכיאטרי, הדרכת הורים, אבחונים פסיכודיאגנוסטים ועוד.

 

כיום אני מטפל בחלק מהשבוע בתל אביב וחלק בקליניקה בפרדס חנה. אני עוסק בתהליכי טיפול זוגי במגוון נושאים: משברי אמון, קשיים בתקשורת הזוגית, מאבקי כוח, כעסים, ריחוק וחוסר באינטמיות בזוגיות וזוגות שאינם מצליחים לחוות קירבה, אמפתיה וחברות קרובה. 

 

בתהליכי טיפול פרטניים אני עוסק בתחומי התפתחות אישית, משברי חיים, דיכאון, חרדות, התמודדות עם קשיים שונים, טיפול בביטחון עצמי נמוך והערכה עצמית פחותה. כמו כן אני מטפל בקושי ביצירת קשר זוגי, תהליכי יציאה מהארון, בעיות בקשר הזוגי כגון בגידות ומשברי אמון.

 

שיטת הטיפול בה אני מטפל היא פסיכותרפיה דינאמית, עיסוק באופן רוחבי ועמוק בכל מימד: בביטחון עצמי, התפתחות אישית, יחסים בינאישיים וזוגיים, במיניות, קריירה וכו'. הראייה היא כיצד כוחות הנפש משפיעים באופן מודע ולא מודע על כל דבר בחיינו, על המחשבות, התנהגות וגם רגשות. 

 

מטרת הטיפול הפסיכולוגי היא צמיחה אישית, התפתחות והתמודדות טובים יותר עם המציאות וכל מה שהיא מזמנת לנו בדרכנו.

התהליך הטיפולי שאני מציע הוא למעשה קריאה אל הלב הפנימי שלנו, קריאה רגשית למצוא בתוכנו את הכוחות והיכולות להביא את עצמנו לידי ביטוי באופן טוב יותר.

אני מזמין אתכם ליצור עימי קשר לכל שאלה ועניין ולברר פרטים.