טיפול פסיכולוגי פרדס חנה - כרכור, מטפל זוגי, טיפול זוגי פרדס חנה - כרכור, יועץ זוגי,

טיפול זוגי בחדרה, טיפול זוגי בקיסריה, טיפול זוגי בבנימינה, טיפול זוגי זיכרון יעקב,

פסיכולוג קליני בפרדס חנה, קושי ביצירת קשר זוגי, קשיים בזוגיות, מכון תל-אביב לפסיכותרפיה 

© by Itamar Pascal

משבר בזוגיות

זוגיות בטיבעה מזמנת לנו קשיים ואתגרים,  מעצם כך ששניים בוחרים לחיות יחד, בכל מובן. זוגות נתקלים בקשיים שונים, בתקשורת לקויה, בבדידות רגשית בתוך הזוגיות, בקשיים שונים בהורות, משברי אמון כתוצאה מבגידה, ריחוק מיני וקושי באינטימיות, ומתחים, ריבים וכעסים בין בני הזוג.

בטיפול הזוגי אנו מבררים את מהות המשבר, מבררים כיצד אתם מתמודדים איתו יחד וכל אחד לחוד. קשיים זוגיים אינם נוצרים יש מאין ואין להם נטייה להיעלם כפי שבאו. טיפול זוגי אמנם אינו פשוט, אך מהווה אפשרות להתבוננות כנה ואמיתית לתוך היחסים, מתוך הבנה ששיח פתוח יותר על בעיות וקשיים דווקא מחבר ומאפשר.

משבר בזוגיות מזעזע ומטלטל את יסודות הקשר, עד כדי חשש לערעור בסיס הקשר. בתקופת משבר תחושת הלבד מתעצמת, וקשה יותר ליצור מצבי אינטימיות וביטחון יחד.

התסכול הפנימי שלעיתים מתמשך לאורך תקופה עשוי לבוא לידי ביטוי בכעסים, מתח וריבים. התסכול מבטא את ההרגשה פנימית, תחושה של חסך וחוסר ביחס מצד בן או בת הזוג.

בטיפול זוגי אנו פותחים ערוצי תקשורת שונים, מבררים יחד מה למעשה קורה, גם אם יש הרבה כעס ומתח. גם כאשר נראה שהכל מתפרק ונשבר והיאוש משתלט - עצרו רגע וחשבו האם לא ניתן לדבר על המחלוקות, לנסות להגיע לעמק השווה ולהתחיל שינוי ברוח הזוגית.

מוזמנים ליצור עמי קשר ולברר פרטים.

איתמר - 054-2002332